
Hoe lang is het geleden dat je met iemand aan tafel hebt gezeten die echt heel anders is dan jij? Weet je nog hoe je soms verrast kan worden door ideeën van een wild vreemde? Hoe de nieuwe gezichtspunten je kunnen laten bruizen van energie? En hoe je soms ook een ander met hele andere ideeën kan inspireren? Van die mooie kleine ontmoetingen die er toe doen. Komende woensdag wordt op verschillende plekken in Nederland het Nationaal Integratiediner gehouden. Een mooi moment om nieuwe mensen te ontmoeten, samen te koken en te toasten op de verschillen.
In Nieuw West stelt The Colour Kitchen hun keuken open. Zorg dat je boodschappen doet, kook in de grote open keuken en eet vervolgens met elkaar in het mooie restaurant. Vanaf 17.00 uur kun je terecht. Je kunt je aanmelden via http://amsterdam.thecolourkitchen.com/nl/reserveren.
Je kunt natuurlijk ook zelf of met collega’s, mensen van de sportclub of andere mensen samen gaan koken bij iemand thuis. Gelet op het thema van het integratiediner is het advies: nodig vooral eens iemand uit die echt van je verschilt. Niet iemand uit de categorie ‘ons soort mensen’. Niet voorspelbaar, maar anders. Dat zijn mooie ingrediënten voor een inspirerende avond, nice!




